runbg

Вторник, 02 18th

Last updateПон, 13 Фев 2012 6am

Добре дошли, Гост
Username: Password: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Хондросейв

Отг:Хондросейв преди 8 години 1 седмица #612

• Bogo69
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Редовен Бегач
  • Thank you received: 2
NIKI 70 написа:
Кажи ми по време на бягане взимаш ли някакви електролити и протеин?И в какво съотночение?

Не взимам нищо по време на бягане, а и преди и след, все пак бягам само 5км за 25мин. докато тръгна и съм пристигнал :)
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Отг:Хондросейв преди 8 години 1 седмица #613

• NIKI 70
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Машина за бягане
  • Thank you received: 11
Илиян е прав за глюкозамина ,но аз знам че трябва да бъде глюкозамин сулфат ,понеже другият вид не помага при твоят проблем>>>>>>>>>>images.search.yahoo.com/images/view;_ylt...2&.crumb=1kDbJiLhZs3

Отг:Хондросейв преди 8 години 1 седмица #614

• Bogo69
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Редовен Бегач
admin написа:
Ако не искаш догадки, може да те свържем със специалисти от НСА или друг специалист на частна практика от които сме доволни и няма рекламация от тях. Ако решиш, че подобен вариянт те устройва - пиши ни Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите..
[/quote]

Благодаря, засега не смятам да пътувам до София за това. Ако имате впечатления от специалист в Плводив , споделете...

Отг:Хондросейв преди 8 години 1 седмица #615

• NIKI 70
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Машина за бягане
  • Thank you received: 11
Отиваш в медицинският център точно до гребната база и търсиш Доцент Ненков.Той е специалист по тази част.Аз го посещавам по различни въпроси :)

Ето и малко материали за колената в прикачения файл.

Прикаченият файл info_za_kolenete.zip не е намерен

Прикачени файлове:
Последна промяна: преди 8 години 1 седмица от admin.

Отг:Хондросейв преди 7 години 10 месеца #1245

• Bogo69
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Редовен Бегач
Някой има ли впечатление от този продукт? Нека сподели ще бъда благодарен...

www.artilanebg.com/

Виждам че не съдържа глюкозамин..... И все пак горещо се препоръчва....

Отг:Хондросейв преди 7 години 10 месеца #1246

• admin
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Администратор
  • Thank you received: 17
Интересно изглежда и има доста колаген и прилично количество хеулоронова киселина.

Ето едно доста добро FLEX CODE-500 ml - препоръчва го доктора на националния отбор по лека атлетика.
До момента на българския пазар нямаше препарат, който да има претенциите, че отговаря на описаните по-горе критерии. От началото на ноември вече можете да откриете по аптеките единствения ставен ликуд с високи терапевтични дози на глюкозамин (1500mg), хондроити сулфат от хрущяли на акула (1200mg) , МСМ (1500mg) и нискомолекулна хиалуронова киселина (PHYLCARE® XLW 50 kDa – 90mg). Препаратът се казва FLEX CODE-500ml и се препоръчва при ставни болки, скованост и дискомфорт; повишава размера на движение и функционалния капацитет на ставите при: дегенеративни ставни заболявания – гонартроза, коксартроза, спондилартроза, възли на Бушард и Хеберден, битови и спортни травми, изкълчвания, навяхвания и др.; подпомага възстановителния процес при възпалителни ставни заболявания – ревматоиден и псориатичен артрит, болест на Бехтерев и др. Той е лесно усвоим поради течната си форма и не дразни стомаха. Може да се прилага и като профилактично средство срещу посочените болести, при възрастни хора, както и при активно спортуващи. FLEX CODE-500 ml е единствената съвремена алтернатива на вътреставното инжектиране, отличаващо се с атравмичност на ставите, ниски терапевтични разходи и продължителност на терапията. Един флакон от 500 ml е достатъчен за 25-дневен курс.
Единственият, който може да ти каже, че не можеш си ти!
runbg.net

Отг:Хондросейв преди 6 години 3 месеца #2439

• Emil Ivanov
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Начинаещ
Пил съм хондросейф заради проблеми с раменната става
Подобри ми малко състоянието , но не е нещо изключително..

Смятам да пробвам този Флекс код , ако имате положителни резултати от него..

Отг:Хондросейв преди 6 години 3 месеца #2440

• admin
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Администратор
  • Thank you received: 17
Аз го пробвах този сезон след една контузия. Помага, си. Но ако хапваш и повечко суров джинджифил е още по-добре.

Доста се учудих като започнаха да го рекламират последните седмици. Уж нямаха политика да рекламират. Явно нещата се променят.
Единственият, който може да ти каже, че не можеш си ти!
runbg.net
  • Страница:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.241 seconds