runbg

Вторник, 09 17th

Last updateПон, 13 Фев 2012 6am

Добре дошли, Гост
Username: Password: Запомни ме
Обувки за бягане
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Спортни обувки на Asics

Отг: Спортни обувки на Asics преди 7 години 6 месеца #1101

• qnko77
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Начинаещ
Zdraveite iskam da popitam 40 nomer maratonka na koi nomer otgovarq v tozi sait www.sportsdirect.com/adidas-lin-jogger-ripstop-mens-123071 ,4e ne6to ne moga da shvana ,blagodarq predvaritelno
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Отг: Спортни обувки на Asics преди 7 години 6 месеца #1102

• rument77
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Машина за бягане
  • Thank you received: 6
Янко,до колкото знам 40 отговаря на 7.5,виж тук www.convertworld.com/bg/shoe-size/

Янко прегледай линка,може и да греша,да не ме псуваш после :)
Последна промяна: преди 7 години 6 месеца от rument77.

Отг: Спортни обувки на Asics преди 7 години 6 месеца #1105

• qnko77
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Начинаещ
blagodarqqqqqq :)

Отг: Спортни обувки на Asics преди 7 години 6 месеца #1106

• qnko77
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Начинаещ
blagodarqqqqqqq :)

Отг: Спортни обувки на Asics преди 7 години 5 месеца #1259

• Joro
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Начинаещ
  • wtf !?
Здравейте на всички,

страхотна страница, аз съм абсолютен начинаещ искам да попитам какви обувки / маратонки ще ми препоръчате за бягане, няма да бягам из пресечени местности а по асфалт :). Още не съм си направил теста за крака но така на око подозирам че съм с нормално стъпало. Освен това предпочитам да си купя маратонките онлайн. Още един въпрос защо тук се говори за обувки и за маратонки едно и също ли се има предвид?

Мерси много като за начало и лек ден на всички !

Отг: Спортни обувки на Asics преди 7 години 5 месеца #1262

• ReconProG
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Майстор Бегач
  • Thank you received: 5
Здрасти!

Като начало бих те посъветвал да НЕ бягаш по асфалт, или да го избягваш, колкото можеш повече. Асфалта и бетона са най-кофти повърхностите, по които може да се тича.
Намери си някъде наблизо парк или гора и тичай по пътеките. Освен, че е много по-полезно за цялото ти тяло е и много по-приятно. В гората по черни пътища/пътеки можеш да си тичаш и с най-обикновени платненки с възможно най-тънката подметка, освен ако не си тръгнал да бягаш много големи дистанции.

Ако все пак настояваш да тичаш по асфалт - вземи обувки (маратонки) с добро омекотяване на петата и много гъвкава подметка. За съвсем читави обувки (маратонки се има предвид) си трябва инвестиция от порядъка 150-200лв. А точно за бягане по асфалт ти препоръчвам да инвестираш в добри маратонки. Напоследък, в Англия в онлайн магазини се намират намалени маратонки на Salomon и с доставката до БГ излизат по 150-160лв. Номерата им обаче не отговарят съвсем. Аз, примерно, съм 44-номер по българската номерация, но на Salomon обувките ми си ги взимам номер "45 и 1/3", за да са ми добре на краката.

Дано съм помогнал.
Успех!
Whatever doesn't kill me...should better start running.

Отг: Спортни обувки на Asics преди 7 години 5 месеца #1263

• rument77
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Машина за бягане
  • Thank you received: 6
Здравей и от мен,
ето инфо с какви маратонки трябва да бягаш - runbg.net/%D0%B1%D1%8F%D0%B3%D0%B0%D0%BD...87%D0%BD%D0%B8%D0%BA

и преди да започнеш да бягаш,обърни внимание на техниката на бягане,ето инфо -
казвам го защото масово хора които бягат нямат техника на бягане и се започват болки,травми и т.н.,а техника е едно от най-важните неща при бягането.

sportsdirect.com - онлайн магазин за спортни стоки
sportdepot.bg/ - онлайн магазин за спортни стоки
Последна промяна: преди 7 години 5 месеца от rument77.

Отг: Спортни обувки на Asics преди 7 години 5 месеца #1264

• admin
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Администратор
  • Thank you received: 17
Здравей Joro,

Първо бих те посъветвал като за начало да не се нахвърляш на нещо прекалено скъпо.
Ако случайно решиш да поръчваш от Sportsdirect бих ти препоръчал Nike Lunarglide + 3 или по-стария модел Nike Lunarglide + 2. Това са изключителни маратонки за асфалт цената е между 50 и 60 паунда.

Ако ще поръчваш от щатите ти препоръчвам и една доста рядка марка Saucony.

ASICS - понеже си писал в тази тема, са много здрави маратонки и може би са сред най-издръжливите. Те обаче са тежки спрямо повечето останалите марки и за да се "разчупят" си иска доста време.

По важно дори и от маратонките е да продължаваш да бягаш и да се опитваш да се причуш към правилна стъпка по време на бягане. Румен е пуснал клип и сме писали доста и за техниката на бягане.

1 полезен съвет, който ще те пази от контузии - не качвай дистанциите на които бягаш прекалено бързо. Тялото си иска време, за да се адаптира към натоварването, когато е плавен прехода всичко ще е наред и няма да имаш проблеми!
Единственият, който може да ти каже, че не можеш си ти!
runbg.net

Отг: Спортни обувки на Asics преди 7 години 5 месеца #1267

• drizhelev
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Напреднал Бегач
  • Thank you received: 2
Здрасти Жоро. Илиян е прав, не вземай нещо суперскъпо. Пробвай се и на търговете в e-bay.co.uk. колкото до асикс, за мен това са много добри маратонки. Досега съм изпробвал 3 модела от тях и съм оставал доволен. Колкото за Найки, мнение все още не мога да кажа- имам Nike Lunarswif 3 и доволен, като размер са ми добре, но май са предвидени за по- тесни ходила. Така , че сега редувам найки с асикс. Мизуно също са много добри.

Отг: Buy UGG Classic Tall Boots преди 7 години 5 месеца #1271

• NIKI 70
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Машина за бягане
  • Thank you received: 11
В момента бягам с PUMA,NIKE,ADIDAS и MIZUNO. И всичките са добри,за мен.Много зависи къде бягаш и по колко.

12304034_l.jpg

MensNikeLunarlon5ClassicRunningShoesGrayGreen.jpg

MIZ9KV89250.JPG
Последна промяна: преди 7 години 5 месеца от NIKI 70.

Отг: Maratonki преди 7 години 5 месеца #1272

• admin
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Администратор
  • Thank you received: 17
Ники това мизуно не е ли за тенис или волейбол. От този ъгъл много ми прилича на такъв тип маратонка!
Единственият, който може да ти каже, че не можеш си ти!
runbg.net

Отг: Maratonki преди 7 години 5 месеца #1273

• NIKI 70
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Машина за бягане
  • Thank you received: 11
За мен е много добро.Преди бягахме с гуменки а сега се чудим,какви глупости да измислим :)

Отг: Спортни обувки на Asics преди 7 години 5 месеца #1381

• karastamov
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Начинаещ
Здравейте,днес ми пристигнаха маратонките от Англия - New Balance 860 и останах изключително приятно изненадан от това колко са леки и удобни. Довечера ще ги сефтосам на поредното ми 5 километрово бягане и ще споделя мнение :)

91qTiMAtcyL._SL1500_.jpg

Отг: Спортни обувки на Asics преди 7 години 4 месеца #1502

• vhv
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Бягащ
Искам да споделя мнението си по темата като голям почитател на Asics. За последните 8 години съм купил 36 чифта маратонки - за бягане, тенис и ходене(не използвам обувки). Изключително съм доволен от здравината им-средният ми пробег с чифт за бягане е около 1400 до 2000 км, GORE-TEX мембраните им също са много износоустойчиви. Основно нося следните модели - за бягане Nimbus, Kayano, Trail Sensor и Trabuco. За преходи в планината - Nordic, Territory, Trail Sensor.За тенис - Resolution.За мое щастие нямам никакви проблеми от това, че използвам само най-скъпите модели. Месечният ми пробег варира между 250 и 300 км. Единствено с Kinsei се чувствам особено и по тази причина ги нося само като всекидневни маратонки за ходене.

Отг: Спортни обувки на Asics преди 7 години 4 месеца #1503

• skitnik
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Напреднал Бегач
  • Thank you received: 5
Здравей vhv искам да си поръчам асикс или мизуньо от един сайт, но се притеснявам, че няма да си улуча номера, нося 44 номер, зцнаеш ли кой отговаря на този номер за асикс. В един магазин пробвах и отидох на 47 мисля което много ме учуди?
Очи тъмнеят, глава се люшка,
уста проклинат цяла вселена!
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.212 seconds
Вие сте тук:Начало Форум - www.runbg.net Обувки за бягане Спортни обувки на Asics