runbg

Вторник, 09 17th

Last updateПон, 13 Фев 2012 6am

Добре дошли, Гост
Username: Password: Запомни ме
Обувки за бягане
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Спортни обувки на Asics

Спортни обувки на Asics преди 8 години 5 месеца #43

• admin
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Администратор
  • Thank you received: 17
Споделете опита си с маратонки за бягане на Asics или задайте въпрос за тях.
Единственият, който може да ти каже, че не можеш си ти!
runbg.net
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Отг:Спортни обувки на Asics преди 8 години 3 месеца #88

• SGG
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Начинаещ
Мисля да сменям маратонките си и мисля да са ASICS.

Ако някой може да ми препоръча техен модел или да сподели опит ще е от полза.

Аз лично се чудя за ASICS PATRIOT - в магазина на АСИКС в мол Сердика цената е 100 лв.

Отг:Спортни обувки на Asics преди 8 години 3 месеца #89

• admin
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Администратор
Виж това съобщение - тук

На 20.05.11 в 10.00 ч.отваря врати най-новият магазин ASICS - Mall Sofia (бул.Стамболийски 101, ет. 1)

Всеки Facebook приятел, който ми пусне мейл на Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. с номера на мобилния си телефон, ще получи sms с персонален код за отстъпка. Покажи sms-a в магазина и пазарувай с 25% отстъпка от петък та чак до понеделник (20-22 май вкл.).

Ако кажеш, какво ти е стъпалото мога да ти кажа за кой модел си. Метода на тукводният отпечатък ще ти помогне да разбереш, какво ходило имаш.
runbg.net

Отг:Спортни обувки на Asics преди 8 години 2 месеца #258

• SGG
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Начинаещ
Някой може ли да каже модел на Асикс или Мизуно който да не е за хора с over-pronation? Моето стъпало е нормално, а моделите които харесах gel 3020 и gel kayano 17 ги пишат, че са за хора с плоско ходило. Харесах си и Mizuno Wave Musha 3, но и за тях прочетох, че са за over-pronation.

Отг:Спортни обувки на Asics преди 8 години 2 месеца #259

• admin
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Администратор
ASICS - Nimbus серията е за нормално и тези които си посочил стават
Mizuno - Wave моделите - виж тук
New Ballance - там имат доста модели за всякакво бягане. Останах приянтно изненадан. Ако си от София ги провери в мола на цариградско(The Mall). Модел не мога да ти кажа, но консултантите могат да те ориентират. Гледай да питаш има 1 младеж той разбира. Имат и брошура където е описано кой модел за какъв крак е.

ПС: Отиди и в магазин ходилеко да си сканираш ходилата и да видиш със сигурност, какъв ти е кракът. Безплатно е и за сега не съм виждал консултанти в магазин да разбират толкова. (в БГ де) :)
runbg.net

Отг:Спортни обувки на Asics преди 7 години 7 месеца #688

• vessi-barabesi
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Напреднал Бегач
  • Thank you received: 1
Имам въпрос относно Асикс. В два магазина вече пробвам, Асикс Патриот, има големи намаления в Спорт Депо, ами...моя ли крак нещо не е наред, но супер тесни ми се струват. Отпускат ли се ? На дължина са ОК съответния номер, но ми стискат на ширина..... Когато си копувах Риибока, нямах такъв проблем.....
"Има само едно нещо, което е по-хубаво от гърненце с мед... и това са две гърненца с мед..."

Отг:Спортни обувки на Asics преди 7 години 7 месеца #689

• rument77
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Машина за бягане
  • Thank you received: 6
Веси,такъв тип обувки не се купуват от нета,в случая Sport Depot,отива се на място в магазина пробва се,а ако си ги поръчаш от нета и са ти малки или големи и т.н.ще си ги биеш в главата,освен ако не предлагат услугата да си ги смениш :)

Отг:Спортни обувки на Asics преди 7 години 7 месеца #690

• admin
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Администратор
Маратонките за бягане трябва да са като чорап. Не трябва да ти стискат. Особено на ASICS им трябва доста време, за да се очупят. Моят съвет е да не ги взимаш, защото понякога евтиното излиза скъпо.(мазоли и тн). Това видя ли го - маратонки за бягане | наръчник на потребителя?
runbg.net

Отг:Спортни обувки на Asics преди 7 години 7 месеца #691

• vessi-barabesi
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Напреднал Бегач
Румба, аз написах че мерих на две места Асикс, нямам намерение да поръчвам от нета и то без да съм мерила ;)

А относно това че ми стискат, да, не конфортно ми е, когато си купувах Риибока, така хубаво прилепнаха на крака ми, страхотни са, вече 4 година скачам с тях в залата и не са мръднали и най - важното, все така удобни са ми :)

Май ще заложа на тях отново, няма да рискувам с Асикс.....няма да Ви казвам с какви бягам сега, и какви пришки си докарах днес :( бягам с маратонки за тенис на Уилсън....гадна работа :(
"Има само едно нещо, което е по-хубаво от гърненце с мед... и това са две гърненца с мед..."
Последна промяна: преди 7 години 7 месеца от vessi-barabesi.

Отг:Спортни обувки на Asics преди 7 години 7 месеца #692

• rument77
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Машина за бягане
  • Thank you received: 6
Извинявай Веси,не съм те разбрал,ами аз за сега нямам възможност да си взема по качествени маратонки и бягам с MAT STAR,както каза Илиян трябва да са като чорап,когато ги пробвах,ми лепнаха точно като чорап и са много удобни.

Отг:Спортни обувки на Asics преди 7 години 7 месеца #698

• drizhelev
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Напреднал Бегач
  • Thank you received: 2
Asics Patriot бяха първите ми маратонки за бягане. Даже на последния Витоша Рън бягах с тях. За мен са суперудобни, но май ще ги нося лятото на вилата за пенсия :) .
Все пак ако ти стягат отстрани не ги вземай или пробвай с половин или 1 номер по- големи.
Все пак ако искаш маратонки за бягане на добра цена, не ги купувай от БГ, ами от Англия по интернет. Тук пробваш модела в магазина, после купуваш от e-bay, Sports Direct или Sportshoes.

Отг:Спортни обувки на Asics преди 7 години 7 месеца #700

• vessi-barabesi
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Напреднал Бегач
И на мен ми похвалиха много Спортдирект, но първо ще трябва да си харесам модел и да видя номера който е за мен :)
Благодаря Ви много за помощта :)

Отг:Спортни обувки на Asics преди 7 години 7 месеца #702

• radoslav1990
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Напреднал Бегач
Аз си взех асикс жт-2170, но първите 100-150км са много трудни докато се разтъпчат тия матронки :D

Отг:Спортни обувки на Asics преди 7 години 7 месеца #706

• drizhelev
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Напреднал Бегач
  • Thank you received: 2
Сега съм с Asics Gel Landreth 7. Леки са и са гъвкави. Миналата година пробвах с Asics 2240 - ужасно тежки и неудобни /поне за мен/. Бяха доста запазени - платих 10лв за тях, в магазин за дрехи 2-ра употреба.
Все пак благодарение на тях разбрах че маратонки тип Стабилити не са за мойто ходило. Накрая по- случайност ми ги откраднаха в парка.

Отг: Спортни обувки на Asics преди 7 години 6 месеца #755

• emanoela
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Начинаещ
Предпочитаните от мен спортни обувки са на Asics нямат износване :P ,а и ми създават необходимото удобство.Пазарувам онлайн в момента бягам с този модел www.sportsdirect.com/asics-gel-blackhawk...g-shoes-214142,преди години участвах на Софийският маратон и наградният фонд беше ваучер с определена сума от магазините на Asics,изцяло бях се обзавела с техни стоки :woohoo: .
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.230 seconds
Вие сте тук:Начало Форум - www.runbg.net Обувки за бягане Спортни обувки на Asics