runbg

Вторник, 09 17th

Last updateПон, 13 Фев 2012 6am

Добре дошли, Гост
Username: Password: Запомни ме
Обувки за бягане
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Спортни обувки на Mizuno

Спортни обувки на Mizuno преди 8 години 7 месеца #16

• admin
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Администратор
  • Thank you received: 17
Какъв е опитът ви с обувките на Mizuno?
Единственият, който може да ти каже, че не можеш си ти!
runbg.net
Последна промяна: преди 8 години 7 месеца от admin.
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Отг:Спортни обувки на Mizuno преди 8 години 7 месеца #31

• admin
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Администратор
Lishev!

Мисля, че е време да споделиш мално информация за твоето Mizuno, като фен на марката!
Даже сложи 1 снимка да ги видим на какво приличат след употреба! ;)
runbg.net

Отг:Спортни обувки на Mizuno преди 8 години 7 месеца #32

• Lishev
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Начинаещ
  • Обичам да тичам, ама повече обичам да спя...
  • Thank you received: 1
Еиии.. опасен си! Утре до обяд ще споделя моето малко удоволствие...
Последна промяна: преди 8 години 7 месеца от admin.

Отг:Спортни обувки на Mizuno преди 8 години 7 месеца #33

• Lishev
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Начинаещ
  • Обичам да тичам, ама повече обичам да спя...
  • Thank you received: 1
Ето го и моето Mizuno,
Не е типичната обувка за тренировки. По-точно, оказа се че е обувка за маратонско тичане с бързи темпове на износване.(бяха най-леките в магазина, дизайна е доста добър и материята сполучлива)
Имам избягани с тях около 300 и повече километра.

С течение на времето взеха да втвърдяват в областта на петата, в малка степен все още!

Имах опасението, че подметката лесно ще започне да се къса и малките детайли от гума ще започната да падат - за сега няма подобно нещо!

= доволен съм! Има много по добри модели на тази марка, които биха дали повече комфорт и удобство!
За феновете на марката, официален представител в момента - верига магазини SLS!
Успех!
Последна промяна: преди 8 години 7 месеца от Lishev.

Отг:Спортни обувки на Mizuno преди 6 години 10 месеца #2083

• ngel_
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Начинаещ
Днес си купих Mizuno Wave Ronin 4. Честно казано, не ми вдъхват много доверие, но другите модели ми бяха малко големи и аз доста импулсивно ги купих :lol: Не знам, стават ли за бягате, за какъв тип настилка и крак са, но... изведнъж сам не вярващ казах на продавачката в SLS - Взимам ги! Аз се колебаех между Мизуно и Асикс и питах чрез имейл sportland, който били дистрибутор на Асикс, да ме насочат към някой магазин в Пловдив, но те не ми отговориха и може би това ме тласна към SLS. Впрочем след покупката отидох в Мол Пловдив и в магазина на Темпо имаше доста обувки на различни марки и сега се чудя дали не избързах...
Понеже вече си бях купил и не разглеждах много, много, но една Diadora ми хвана окото...

Отг:Спортни обувки на Mizuno преди 6 години 10 месеца #2084

• admin
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Администратор
А току що каза, на най-добрия модел, който се продава в България, за маратонско бягане - не ми вдъхва доверие. Mizuno Wave Ronin 3-4 е религия. Аз тази седмица мисля да се обзаведа с 4-ката.
По принцип са състезателни маратонки с минимално съпорт - направени са за маратон. Lishev - който е пуснал 2рия моде е доволен от тях - и той като теб ги купи инпулсивно и не сбърка. ;)

Бягай и скоро ще обменяме впечатления.
runbg.net

Отг:Спортни обувки на Mizuno преди 6 години 10 месеца #2085

• drizhelev
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Напреднал Бегач
  • Thank you received: 2
Мизуно не е случайна марка. Аз имам Mizuno Wave Nexus 3 и съм доста доволен от тях. Wave системата на Мизуно мисля, че е по - лека от Гел- а на Асикс. Наистина, струват ми се малко по твърди от асикса, но може да е от това че с Мизуното бягам от 2 години, а с Асикса от 1 година. Всъщност наскоро преоткрих и първите ми маратонки за бягане - Asics Patriot 3 и останах доста доволен от тях, бях ги зарязал в една кутия в килера, мислех да ги давам за благотворителност в затвора, ама нещо ме удари носталгията .... :)
Освен това имам и 3 блузи с дълъг ръкав на Мизуно за бягане и от тях съм впечатлен. Определено за тичането бих им имал повече доверие отколкото на маратонки от Диадора /БЛЯК ФК Лефски играеха по едно време с такъв екип/, Лото или други.

Отг: Спортни обувки на Mizuno преди 6 години 10 месеца #2096

• ngel_
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Начинаещ
Ахам... ами много благодаря за обнадеждаващите мнения! Аз имах някакво, такова, странно вътрешно чувство :laugh: явно не съм се подвел. Трябваше да почивам 1-2 дена защото нещо ме боляха краката, ама не ме старпя и си казах "един ден за почивка стига" :laugh:
Та така...направих няколко обиколки днес, и забелязах с изненада, че доста са се изцапали ( половината са бели, та си личи веднага ) Сега идва следващия въпрос - Трябва ли да се поддържат, по някакъв начин или вече започвам да се вживявам твърде много ? :silly:
Последна промяна: преди 6 години 10 месеца от ngel_.

Отг: Спортни обувки на Mizuno преди 6 години 10 месеца #2098

• drizhelev
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Напреднал Бегач
Забърсване с леко влажно парцалче, ако са изцапани в рамките на нормалното. При повече изцапване- пране в леген с хладка вода без прах за пране или омекотител /белина - НИКОГА/. Аз мойте маратонки ги пера 1 на годината в пералнята, посред лято на 30 градуса. За прането мисля че по това време трудно ще изсъхнат, така че само лятото.

Отг: Спортни обувки на Mizuno преди 6 години 10 месеца #2134

• axlastro
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Редовен Бегач
Аз си купих Mizuno Wave Nexus 5 съвсем наскоро, но се наложи да ги върна - причината бяха страхотни болки в предната част на ходилото, което при мен е с пропаднал напречен свод и висок надлъжен. Имах и болки в коленете. Уж ме мериха на някаква машина там, на пръв поглед обувките бяха удобни но после... Впечатления - с тях се бяга значително по-бързо. Сякаш са доста здрави, въпреки, че моите имаха някакъв лек дефект (леко се бяха отлепили в края), който не знам дали е бил сериозен. Взех си и клин и тениска с дълъг ръкав, от които съм страшно доволен, но това след сериозна консултация с управителя на магазина, защото момчетата които продават просто нямат много желание да помагат и ако си начинаещ може да си купиш не каквото трябва. Мисля пак да си купувам техни дрехи, но към обувките бих подходил внимателно. В сайта им има "съветник" за обувки и след като го ползвах, ми излязоха съвсем различни модели от това, което си купих.

Това все пак е мнение от начинаещ бегач, така че...
  • Страница:
  • 1
Time to create page: 0.199 seconds
Вие сте тук:Начало Форум - www.runbg.net Обувки за бягане Спортни обувки на Mizuno