runbg

Неделя, 11 18th

Last updateПон, 13 Фев 2012 6am

RunBG Trail Series: Железница 13 октомври - класиране

Оценете
(5 гласа)
Класиране жени
Място Име Фамилия 5.3км Време Точки  Номер
1 Христина Козарева 25:25 52:15 10 59
2 Силвия Стефанова 29:40 1:01:00 9 21
3 Венелина Емилова 30:12 1:02:10 8 39
4 Яна Петрова 33:34 1:10:00 7 55
5 Весела Димитрова 35:05 1:11:18 6 54
6 Нина  Димова 34:48 1:11:35 5 48
7 Веселина  Георгиева 34:40 1:14:07 4 44
8 Надежда Ташева 36:30 1:15:30 3 49
9 Нина Георгиева 36:21 1:16:00 2 28
10 Теодора Виглова 36:38 1:16:50 1 29
11 Юлия  Николова 37:14 1:18:30 0 14
12 Константина Стоянова 39:10 1:21:59 0 24
13 Лора  Йорданова 41:13 1:25:50 0 11
14 Стефани Стоянова 40:12 1:25:50 0 25
             
Класиране мъже
Място Име Фамилия 5.3км Време Точки  Номер
1 Кирил  Николов 20:24 40:23 10 1
2 Иван  Сираков 20:34 41:42 9 2
3 Валентин Паскалев 20:49 42:12 8 41
4 Костадин  Кисьов 22:05 44:27 7 18
5 Христо Дакашев 21:17 44:34 6 16
6 Милен Балабанов 22:20 45:50 5 42
7 Светлин Иванов 23:15 47:08 4 35
8 Димитър Димитров 23:15 47:40 3 34
9 Валентин Киров 23:50 48:30 2 40
10 Светослав Терзийски 23:48 51:32 1 43
11 Симеон Ивов 25:20 52:50 0 4
12 Иво Ивов 24:53 53:30 0 5
13 Георги Радев 25:25 53:59 0 15
14 Борислав Бурлак 26:24 54:10 0 51
15 Владимир Калинов 27:37 55:32 0 57
16 Александър Найденов 27:35 55:41 0 56
17 Борис Банков 26:24 56:04 0 12
18 Боян  Калчев 27:46 56:50 0 45
19 Димитър Димитров 28:48 56:51 0 36
20 Валентин Орешков 28:06 57:22 0 47
21 Алберт Асенов 26:20 57:40 0 3
22 Андрей   31:32 58:50 0 64
23 Константин Стоянов 29:30 59:00 0 23
24 Борис  Иванов 28:48  59:01 0 38
25 Иван  Дърпанов 28:55 59:05 0 27
26 Николай  Банкин 29:31 59:10 0 26
27 Иво  Булгуров 29:08 59:26 0 10
28 Иван  Радев 29:37 59:48 0 62
29 Владимир Пенов 29:20 59:58 0 50
30 Васил Такев 29:30 1:01:00 0 8
31 Божидар-Адриан Стефанов 29:57 1:01:40 0 17
32 Димитър Д. Димитров 30:20 1:02:00 0 20
33 Пламен Димитров 30:23 1:02:47 0 52
34 Свилен  Альошев 32:02 1:03:31 0 7
35 Цветомир Цанев 30:05 1:04:08 0 31
36 Цветан Патарински 28:35 1:05:26 0 9
37 Димитър  Димитров 30:23 1:06:30 0 22
38 Дамян Калагларски 32:05 1:08:25 0 60
39 Здравко Здравков 34:46 1:11:58 0 53
40 Калин  Блажев 37:20 1:11:59 0 58
41 Любен  Белов 35:05 1:12:37 0 46
42 Боян  Цанев 34:12 1:12:53 0 30
43 Васил Софрониев 35:21 1:15:07  0 19
44 Николай  Ненов 36:17 1:15:38 0 63

Крайно класиране

Място Име Фамилия 5.3км Време Точки  Номер
1 Кирил  Николов 20:24 40:23 10 1
2 Иван  Сираков 20:34 41:42 9 2
3 Валентин Паскалев 20:49 42:12 8 41
4 Костадин  Кисьов 22:05 44:27 7 18
5 Христо Дакашев 21:17 44:34 6 16
6 Милен Балабанов 22:20 45:50 5 42
7 Светлин Иванов 23:15 47:08 4 35
8 Димитър Димитров 23:15 47:40 3 34
9 Валентин Киров 23:50 48:30 2 40
10 Светослав Терзийски 23:48 51:32 1 43
11 Христина Козарева 25:25 52:15 10 59
12 Симеон Ивов 25:20 52:50 0 4
13 Иво Ивов 24:53 53:30 0 5
14 Георги Радев 25:25 53:59 0 15
15 Борислав Бурлак 26:24 54:10 0 51
16 Владимир Калинов 27:37 55:32 0 57
17 Александър Найденов 27:35 55:41 0 56
18 Борис Банков 26:24 56:04 0 12
19 Боян  Калчев 27:46 56:50 0 45
20 Димитър Димитров 28:48 56:51 0 36
21 Валентин Орешков 28:06 57:22 0 47
22 Алберт Асенов 26:20 57:40 0 3
23 Андрей   31:32 58:50 0 64
24 Константин Стоянов 29:30 59:00 0 23
25 Борис  Иванов 28:48  59:01 0 38
26 Иван  Дърпанов 28:55 59:05 0 27
27 Николай  Банкин 29:31 59:10 0 26
28 Иво  Булгуров 29:08 59:26 0 10
29 Иван  Радев 29:37 59:48 0 62
30 Владимир Пенов 29:20 59:58 0 50
31 Силвия  Стефанова 29:40 1:00:01 9 21
32 Васил Такев 29:30 1:01:00 0 8
33 Божидар-Адриан Стефанов 29:57 1:01:40 0 17
34 Димитър Д. Димитров 30:20 1:02:00 0 20
35 Венелина Емилова 30:12 1:02:10 8 39
36 Пламен Димитров 30:23 1:02:47 0 52
37 Свилен  Альошев 32:02 1:03:31 0 7
38 Цветомир Цанев 30:05 1:04:08 0 31
39 Цветан Патарински 28:35 1:05:26 0 9
40 Димитър  Димитров 30:23 1:06:30 0 22
41 Дамян Калагларски 32:05 1:08:25 0 60
42 Яна Петрова 33:34 1:10:00 7 55
43 Весела Димитрова 35:05 1:11:18 6 54
44 Нина  Георгиева 34:48 1:11:35 5 48
45 Здравко Здравков 34:46 1:11:58 0 53
46 Калин  Блажев 37:20 1:11:59 0 58
47 Любен  Белов 35:05 1:12:37 0 46
48 Боян  Цанев 34:12 1:12:53 0 30
49 Веселина  Георгиева 34:40 1:14:07 4 44
50 Васил Софрониев 35:21 1:15:07  0 19
51 Надежда Ташева 36:30 1:15:30 3 49
52 Николай  Ненов 36:17 1:15:38 0 63
53 Нина Иванова 36:21 1:16:00 2 28
54 Теодора Виглова 36:38 1:16:50 1 29
55 Иван Стоев 37:37 1:17:40 0 33
56 Юлия  Николова 37:14 1:18:30 0 14
57 Константина Стоянова 39:10 1:21:59 0 24
58 Лора  Йорданова 41:13 1:25:50 0 11
59 Стефани Стоянова 40:12 1:25:50 0 25
60 Чавдар Черников 31:32 DNF 0 65
61 Христо Кабадаев 32:25 DNF 0 61
62 Ивелин Р. Иванов 36:10 DNF 0 6
  Маги  Назер   DNS 0  
  Тодор  Николаев   DNS 0  
  Ваня Славчева   DNS 0  
  Радо Ламбев   DNS 0  
  Иван  Димитров   DNS 0  
  Стелиан Георгиев   DNS 0  
  Димитър Шалваджиев   DNS 0  
  Мая  Кателиева   DNS 0  

 

Прочетена 1421 пъти Последно променена в Понеделник, 15 Октомври 2012 14:04

2 коментари

  • Връзка на коментара Administrator
    Administrator Понеделник, 15 Октомври 2012 14:05
    Иван Стоев - е добавен в класирането. Благодарим за информацията.
  • Връзка на коментара Боян Цанев
    Боян Цанев Понеделник, 15 Октомври 2012 11:09
    Здравейте,

    Под номер 55 в крайното класиране (със стартов номер 33) е Иван Стоев, моля да бъде нанесен в листа.
Влезте, за да коментирате
Вие сте тук:Начало Състезания Trail Series RunBG Trail Series: Железница 13 октомври - класиране