runbg

Вторник, 10 16th

Last updateПон, 13 Фев 2012 6am

Полумаратон Съединение - класиране + видео

Оценете
(2 гласа)

На 6 септември се провете 37-ми международен, мемориален маратон Съединение в Пловдив. В състезанието взеха участие много лекоатлети и любители, както в полумаратона така и в кросовете. Имаше класиране за всички възрастови групи, както и за военни и служители на МВР. Впечатляващо бе и участието на хора с частична или пълна инвалидност, за които бе направено и отделно класиране. По традиция състезанието протече при добра организация за българските стандарти. Характерното за състезанието горещо време беше на лице и сега, може би една идея по-благосклонно за състезателите. Най-впечатляващо бе бягането на челниците в сътезанието Йоло Николов, Шабан Мустафа, Иван Попов и Димчо Мицов, които заснехме  в действие. Можете да се насладите на тяхното бягане в две видеа. Победител и през 2012-та година е един от най-обещаващите треньори в леката атлетика и състезател Йоло Николов, втори се класира Шабан Мустафа, а трети бе Иван Попов.

Фото албум

37-ми  международен, мемориален  маратон  „Съединение“  06.09.2012 г.

Класиране   „Гран  при“ Мъже

1.    Йоло  Николов – Мездра – 1.17.30

2.    Шабан  Мустафа – с. Костен – 1.17.47

3.    Иван  Попов – Свищов – 1.18.03

4.    Димчо  Мицов – Сепарева  баня – 1.18.19

5.    Митко  Ценов – Мездра – 1.25.17

6.    Салих  Йозтюрк – Анкара  Турция – 1.25.35

7.    Иван  Загоров – София – 1.26.02

8.    Милен  Балабанов – Асеновград – 1.29.00

9.    Величко  Манолов – Асеновград – 1. 29.22

10.Красимир  Чотов – Пловдив – 1.30.54

11.Венцислав  Апостолов – София – 1.34.49

12.Гено  Увардов – Пловдив – 1.36.01

13.Дурмуш  Шахин – Истанбул  Турция – 1.38.44

14.Андрей  Андонов – Рудозем – 1.39.09

15.Валентин  Киров – София -  1.40.20

16.Венелин  Георгиев – Пловдив – 1.41.12

17.Богдан  Кирчев – Пловдив – 1.41.24

18.Никола  Игнатов – Пловдив – 1.47.23

19.Иван  Стоянов – с. Белозам – 1.47.32

20.Бойчо  Стайков – Първомай – 1.48.28

21.Спас  Шопов – Пловдив – 1.50.14

22.Ясен  Найденов – Пловдив – 1.52.28

23.Георги  Карачолов – София – 1.56.26

24.Кирил  Стоянов – Пловдив – 1.53.51

25.Данаил  Рангелов – Пловдив – 1.54.17

26.Ивай  Тодоров – София – 1.55.20

27.Станислав  Петров – Пазарджик – 1.56.00

28.Йордан  Ангелов – София – 1.56.39

29.Момчил  Найденов – Пловдив – 1.57.13

30.Христо  Йовев – Асеновград – 1.59.15

31.Веселин  Лапков – Съединение – 2.00.32

32.Александър  Найденов – София – 2.00.58

33.Светослав  Дунчев – Пловдив – 2.01.46

34.Александър  Николов – София – 2.01.55

35.Христо  Мандевски – Пловдив – 2.03.53

36.Георги  Атанасов – София – 2.04.47

37.Владимир  Калинов – Трявна – 2.05.33

38.Георги  Цанков – Пловдив – 2.05.51

39.Златко  Ечев – Пловдив – 2.10.17

40.Стоичко  Търиплийски – Съединение – 2.10.21

41.Иван  Минчев – Съединение – 2.10.22

42.Атанас  Пашов – Пловдив – 2.14.01

43.Христо  Савов – Пловдив – 2.14.02

44.Александър  Димов – Пловдив – 2.23.46

45.Петър  Кукунов – Пловдив – 2.27.28

46.Здравко  Дионисов – Пловдив – 2.33.14

47.Георги  Беличев – София – 2.43.01

48.Илия  Шопов – Храбрино – 2.44.04

49.Людмил  Славчев – Пловдив – 3.05.16

50.Владимир  Канев – Пловдив – 3.05 22

51.Станко  Костов – Пловдив – 3.05.25

52.Петър  Стоянов – Варна – 3.07.12

Александър  Йотовски – Мездра – изв. Класирането

„Гран  при“  Жени

  1. Анита  Кръстева – В. Търново – 1.29.25
  2. Силвия  Дънекова – Варна – 1.29.44
  3. Милка  Михайлова – Перник – 1.30.47
  4. Ивета  Сотирова – София – 1.37.20
  5. Милица  Мирова – Добрич – 1.38.23
  6. Надежда  Ангелова – с. Мирково – 1.44.49
  7. Адриана  Станкова – София – 2.25.50
  8. Виктория  Саксанова – Пловдив – 2.27.50
  9. Екатерина  Андреева – Пловдив – 2.31.17
  10. Петранка  Мишева – Пловдив – 2.31 25
  11. Малина  Пеева – Пловдив – 2.31 27

Мъже  ІІ  група  41 – 48  години

  1. Александър  Андонов – М. Търново – 1.23.30
  2. Мансури  Юксел – Мерсин  Турция – 1.24.41
  3. Айдин  Чекен – Анкара  Турция – 1.25.56
  4. Лъчезар  Николов – София – 1.31.55
  5. Сефа  Яман – Бурса  Турция – 1.42.51
  6. Иван  Раднев – Локомотив София – 1.43.32
  7. Николай  Марганзов – Асеновград – 1.51.52
  8. Мехмед  Хачиоглу – Бурса  турция – 1.58.42
  9. Генко  Петков – Пловдив – 2.00.28
  10. Димо  Димов – Локомотив  София – 2.10.56
  11. Георги  Гарвалски – Пловдив – 2.40.57
  12. Румен  Рашков – Пловдив – 3.01.47
  13. Петър Миланов – 3.07.12
  14. Никола Смолев – Пловдив – 3.07.13
  15. Чавдар Николов – Пловдив – 3.07.14

Жени  ІІ група  36 – 43  години

  1. Олга  Капукуоглу – Русия – 1.38.56
  2. Сигдем  Юзкан – Анкара  Турция – 2.05.36
  3. Юкю  Сенгел – Сакария  Турция – 2.06.42
  4. Дочка  Чилева – Пловдив – 2.40.57
  5. Мария  Манолова – Пловдив – 2.41.13
  6. Веселина  Зашева – София – 2.44.18

Мъже  ІІІ  група   49 – 55  години

  1. Бойко  Златанов – София – 1.29.56
  2. Али  Туран – Сакария  турция – 1.32.13
  3. Пламен  Иванов – София – 1-41-04
  4. Руско  Кадиев – Смолян – 1.41.04
  5. Емил  Стоянов – В. Търново – 1.44.29
  6. Мирослав  Тончев – София – 1.44.32
  7. Александър  Найденов – Пловдив – 1.52.50
  8. Енвер  Коч – Бурса  Турция – 1.56.06
  9. Димитър  Георгиев – Бургас – 1.58.48
  10. Райчин  Стефанов – Сопот – 2.05.05
  11. Шевкет  Ялчин – Бурса  Турция – 2.18.16
  12. Лазарин  Левицки – Пловдив – 2.31.19
  13. Спас  Василев – Пловдив – 2.33.09

Жени  ІІІ група  над  43  години

  1. Малина  Вацкичева – с. Равно  поле – 1.48.16
  2. Албена  Георгиева – Пловдив – 2.11.25
  3. Айсегюл  Гюмюс – Анкара  Турция – 2.33.02
  4. Есен  Сонгюлсан – Турция
  5. Петрана  Вълчева – Белово

Мъже  ІV група  56 – 60  години

  1. Иван  Караянов – Маратон  пазарджик – 1.39.32
  2. Николай  Дженков – Бургас – 1.47.30
  3. Любен  Кенанов – София – 1.48.10
  4. Иван  Попов – Септември – 1.53.57
  5. Таньо  Пачов – Пловдив – 2.01.52
  6. Мустафа  Йенен – Истанбул Турция – 2.09.41
  7. Бекир  Мутлу – Бурса  турция – 2.25.54
  8. Александър  Маринов – Чепеларе – 2.27.52
  9. Васил  Николов – Бургас – 2.27.30
  10. Никола  Урумов – Петрич – 2.29.13
  11. Антон  Петев – Стара  Загора – 2.35.19

Мъже V група – над  60  години

  1. Инж. Митко  Митев – Първомай – 1.58.29
  2. Хасан  Каналъ – Мерсин  Турция – 2.06.12
  3. Борис  Къчов – Пловдив – 2.10.14
  4. Георги  Узунов – 2.22.38
  5. Ангел  Бояджиев – Пловдив – 2.24.49
  6. Нончо  Стоянов – с. Люлин – 2.26.36
  7. Петър  Петров – Панагюрище – 2.43.01
  8. Христо  Христов – Локомотив  София – 3.00.20
  9. Иван  Славчев – Пловдив – 3.05.19
  10. Асен  Николов – Дупница – 3.06.40
  11. Ставри  Кръстев – София – 3.07.55
  12. Петър  Николов – Пловдив – 3.08.03
  13. Никола  Николов – Пловдив – 3.08.13

Кадрови  войници  и  офицери  от  БА  и  служители  на  МВР

  1. Георги  Георгиев – МВР  Ямбол – 1.22.21
  2. Илия  Куцаров – с. Мусачево – 1.29.12
  3. Стефан  Гатевски – Обл. Дирекция охрана Пловдив – 1.34.05
  4. Игор  Игнатов – МВР  София – 2.01.52
  5. Стоян  Асенов – Пловдив – 2.03.31
  6. Кирил  Ваклинов – ВФ 54 120 – 2.03.32
  7. Николай  Кръстев – ВФ  32 990 Пловдив – 2.05.53
  8. Радостин  Капуджиев – ВФ  52760 – 2.09.20
  9. Иван  Илчев – ВФ  52 760  Пловдив – 2.09.20
  10. Веселин  Иванов – ВФ  52 140 Пловдив – 2.43.00
  11. Димитър  Димитров – ВФ  52140  Пловдив – 3.06.25  
  12. Стефан  Попов – МВР  Пазарджик – 3.06.33
  13. Петър  Николов – МВР  Пловдив – 3.06 45

Пробег  „Практикер“ – 4  км

Мъже  І група – до  45  години

1.    Атанас  Атанасов – Бургас

2.    Николай  Касабов - Смолян

3.    Стоян  Петров – Пловдив

4.    Ефр.  Момчо  Тодоров - ВФ 54 530 Пловдив

5.    Сергей  Сергеев – с. Йоаким  Груево

6.    Веселин  Лазаров - Пловдив   

7.    Р-к  Георги  Матански - ВФ 54 530 Пловдив

8.    Красен  Тосков – Пловдив

9.    Антон  Кадиев – Смолян

10.Христо  Спасов – Пловдив

11. Николай  Терзиев – с. Катуница

12.Наско  Андонов – Пловдив

13.Ст. Лейтенант Силвио Арнаудов – ВФ 54 530 Пловдив

14.Рангел  Михайлов – с. Ягодово

15.Георги  Белев – с. Ягодово

16.Р-к  Пламен  Траханов - ВФ 54 530 Пловдив

17.Димитър  Делибалтов – Пловди

18.Росен  Петров – Кърджали

19.Мл. Сержант  Веселин  Василев -

20.Димитър  Димов - ВФ 54 530 Пловдив

Матей  Факлиев – изв. Кл. 

Иван  Атанасов - Бургас – изв. кл     

           Георги  Николов – Пловдив – изв. Кл.

 Жени  І група  до  35  години

  1. Таня  Димитрова – Пловдив
  2. Славея  Петева – Пловдив
  3. Мария  Самоковска – Пловдив
  4. Бистра  Димитрова – Пловдив
  5. Райна  Пашова – Пловдив
  1. Десислава  Петкова – Пловдив
  2. Петя  Драгиева – Пловдив
  3. Соня  Донева – Пловдив

Мъже  ІІ  група  над  45  години

1.Валентин  Добрев – София

2. Щерю  Бадалов – Пещера

3. Румен  Зидарев – Първомай

4. Никола Караивански – Пловдив

5. Райко  Кирилов – Сепарева  баня

6. Иван  Кралчев – Пловдив

7. Тома  Куюмджиев – Добрич

8. Николай  Теллиев – Пловдив

9. Николай  Добрев – Пловдив

10.Йордан  Генчев – Пловдив

11.Любозар  Фратев – Пловдив

12.Иван  Панаьотов – Пловдив

13.Мустафа  Ягчи – Бурса  Турция

14.Емил  Стоянов – Пловдив

15.Христо  Витков – Пловдив

16.Георги  Илиев – Кърджали

17.Илия  Гемишев – с. Брестовица

Жени  ІІ  група  над  35  години

  1. Нонка  Кадиева – Смолян
  2. Тодорка  рангелова – Граф Игнатиево
  3. Валентина  Минчева – Пловдив
  4. Кристина  Петкова – София
  5. Септемврина  Костова – София
  6. Елица  Коолер – Пловдив
  7. Елена  Николова – Пловдив
  8. Нонка  Манолова – Пловдив
  9. Христина  Недева – Пловдив
  10. Стефка  Калева – Пловдив
  11. Кандан  Тюмер  Бурса  Турция
  12. Азизе  Мутлу – Бурса  Турция
  13. Петя  Вълчева – Пловдив

Мъже  с  увреждания

  1. Ивайло  Денев – Пловдив
  2. Лулчо  Дончев – Пловдив
  3. Петко  Пенчев – Пловдив
  4. Никола  кютуков – Пловдив
  5. Стоил  Буюклиев – Пловдив
  6. Кирил Табачки – Пловдив

Жени  с  увреждания

1.    Павлина  Стоянова – Пловдив

2.    Албена  Маринова – Пловдив

3.    Гинка  Симонова – Пловдив

4.    Костадинка  Денева – Пловдив

5.    Мария  Велчева – Пловдив

6.    Стоянка  Краева – Пловдив

7.    Йорданка  Йосифова – Пловдив

8.    Димитрия  Латева – Пловдив

9.    Лала Христоскова – Пловдив

10.Николинка  Бояджиева – Пловдив

11.Атанаска  Перова – Пловдив

12.Екатерина  Гайдарова – Пловдив

13.Иванка  Ганева – Пловдив

14.Веска  Младенова – Пловдив

15.Иванка  Георгиева – Пловдив

16.Добринка  Табачка - Пловдив

17.Марийка  Денева – Пловдив

18.Радка  Кавелти - Пловдив 

Прочетена 4441 пъти Последно променена в Събота, 29 Септември 2012 17:00
Влезте, за да коментирате
Вие сте тук:Начало Състезания Полумаратон Съединение - класиране + видео